Жителів м. Болград закликають відпочивати безпечно

Спекотна погода, що тримається майже тижня, привела до багатьох випадків загоряння у лісових масивах, галявинах, на полях і принесла значну шкоду навколишньому середовищу. Імовірними причинами переважної більшості таких пожеж є необережне поводження з вогнем.

Про це повідомляє сайт БОЛГРАД СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Головного управління ДСНС в Одеській області.

Щоб запобігти пожежам в екосистемі рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням та закликають людей суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

Співробітники 17-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області зустрічались в парках і скверах з мешканцями м. Болград, які відпочивали у вихідний день. Рятувальники нагадали громадянам про необхідність суворо дотримуватись обережності при поводженні з вогнем у пожежонебезпечний період, розповіли про приклади пожеж на території міста, нагадали про дії при виникненні перших ознак загоряння. Працівники “Служби порятунку” застерігали громадян про  небезпеку випалювання стерні на полях, сухої трави і сміття та заборону розведення багаття поруч із будівлями чи  лісовими масивами. У нагоді громадянам стали роздані рятувальниками профілактичні листівки та пам’ятки, на яких були викладені основні правила пожежної безпеки, вимоги яких необхідно виконували щодня.

“У період високих температур навіть недбало кинутий недопалок, залишене без нагляду багаття, спалювання сміття чи сухостою може спричинити масштабні загоряння, від яких можуть постраждати не тільки лісові насадження та рослинність, а і житло громадян” – наголошували рятувальники. Такі профілактичні заходи у населених пунктах стали традиційними, адже пожежу набагато легше попередити ніж ліквідувати.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)