В Іванівці надали дозвіл для розміщення електростанції

Оприлюднення Розпорядження Іванівської районної державної адміністрації про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Петрівської селищної ради Іванівського району Одеської області (за межами населеного пункту) для розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використання енергії сонця.

Повідомляє сайт ІВАНІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Іванівської РДА.

Головою Іванівської районної державної адміністрації прийнято Розпорядження №  210/А-2017 від 07.08.2017 року «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Петрівської селищної ради Іванівського району Одеської області (за межами населеного пункту) для розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використання енергії сонця».

Замовником розроблення детального плану території  відповідно до 4 пункту 10 статті Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” визначити Петрівську селищну раду, фінансування розроблення детального плану території забезпечує  ТОВ «РЕНДЖИ ТАТАРБУНАРИ» м. Київ.

Очікувані правові, економічні та екологічні наслідки прийняття даного рішення:

–  підтримка соціальних проектів громади с. Петрівка;

–  оформлення землекористування та отримання орендної плати;

–  зменшення забруднення повітря, води за рахунок зменшення використання атомної енергії та вуглецевих видів палива.

 Після проведення  громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території , проект детального плану території підлягатиме затвердженню Іванівською районною державною адміністрацією у Одеський області.

 

УКРАЇНА

 

ІВАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

 

     07.08.2017                                                                                   №210/А-2017

 

 

Про надання дозволу на розробку детального плану

території земельної ділянки в адміністративних межах

Петрівської селищної ради Іванівського району

Одеської області (за межами населеного пункту)

для розміщення енергогенеруючого обꞌєкта –

електростанції з використання енергії сонця

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 20, ч. 3 статті 39, 40, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Порядку розроблення містобудівної діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства країни від 16 листопада 2011 року за № 1468/20206, розглянувши клопотання ТОВ «Ренджи Татарбунари» № 07/17-005/Д від 06 липня 2017 року про розроблення детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Петрівської селищної ради Іванівського району Одеської області (за межами населеного пункту) для розміщення енергогенеруючого обꞌєкта – електростанції з використання енергії сонця:

 

1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га в адміністративних межах Петрівської селищної ради Іванівського району Одеської області (за межами населеного пункту) для розміщення енергогенеруючого обꞌєкта – електростанції з використання енергії сонця.

            2.  Замовником детального плану території визначити Петрівську селищну раду Іванівського району Одеської області (далі-Замовник).

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території, за згодою, здійснити за рахунок коштів ТОВ «Ренджи Татарбунари» (далі-Інвестор». .

4. Замовнику, за погодженням з Інвестором, визначити організацію – розробника детального плану території, яка має у своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації (далі – Розробник).

5. Укласти тристоронню угоду на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього розпорядження, між Замовником, Інвестором та Розробником.

6. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іванівської районної державної адміністрації (Бровкін І.І.) забезпечити підготовку  та надання вихідних даних на розроблення детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством.

7. Замовнику (Петрівській селищній раді) забезпечити:

7.1. Оприлюднення інформації про розробку детального плану у засобах масової інформації.

7.2. Організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України.

7.3. Загальну доступність та оприлюднення матеріалів детального плану території в порядку встановленому законом.

7.4. Заслуховування проекту детального плану території на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації.

7.5. Подання проекту детального плану території на затвердження до Іванівської районної державної адміністрації Одеської області в установленому законодавством порядку.

7.6 Після затвердження містобудівної документації передати по одному примірнику текстових та графічних матеріалів детального плану території на паперових та електронних носіях в Управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації та відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іванівської районної державної адміністрації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                     В. І. Лобач 

Джерело: ІВАНІВКА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)