В Болграді відзначили День Високомобільних десантних військ України

2 серпня відзначають своє професійне свято “крилаті піхотинці” Збройних Сил України – Високомобільні десантні війська. Вже 25 років у Збройних силах України існують Високомобільні десантні війська.  І саме в цей день представники повітряно-десантних військ різних років служби збираються, аби віддати шану полеглим побратимам та пригадати службу в армії.

Повідомляє сайт БОЛГРАД СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Болградської РДА.

Цього дня на території району відбулися традиційні урочисті заходи.
В м. Болграді пройшов мітинг, присвячений 87-й річниці повітряно-десантних військ
та 25-й річниці Високомобільних десантних військ України. Покласти вінки та квіти до пам’ятника воїнам-десантникам 8-й парашутно-десантної роти, що загинули 1989 року під час виконання бойового завдання в Азербайджані, прийшли керівництво району, ветерани десантної служби, учасники антитерористичної операції, воїни-афганці, представники громадських організацій, установ та підприємств району.

Зі словами подяки за вірну службу українському народові та з вітаннями з нагоди професійного свята до присутніх звернулися представники від органів влади району та міста: голова Болградської районної ради Дмитро Дімитров, Болградський міський голова Сергій Димитрієв, керівник апарату Болградської районної державної адміністрації Валентина Калаянова, заступник голови Болградської міської організації «Союз ветеранів повітряно-десантних військ» Юрій Пічугін, командир 88-го окремого аеромобільного батальйону підполковник Олександр Кілафли та духовенство району.

Привітальні слова висловив ветеран повітряно-десантних військ полковник у відставці  Юрій Худолєєв.

У своїх привітаннях, крім традиційних побажань, виступаючі відзначили значну кількість військовослужбовців-десантників, які з початком АТО мужньо несуть службу та гідно проявляють себе в захисті територіальної цілісності та суверенітету України.

За мужність і відвагу, вагомий внесок у патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня високомобільних десантних військ військовослужбовцям і ветеранам-десантникам були вручені Почесні відзнаки та медалі від Всеукраїнської спілки ветеранів десантних військ «Союз десантників України», сертифікат на грошову премію від  Болградської міської ради та грамоти від  Болградської міської організації «Союз ветеранів повітряно-десантних  військ».

Наприкінці свята присутні спостерігали за показовими виступами вихованців місцевих шкіл єдиноборств і військовослужбовців-десантників військової частини А2613.

Джерело: БОЛГРАД СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)