Татарбунарській районній газеті виповнилося 72 роки

Татарбунарській районній газеті «Татарбунарський вісник» виповнилося 72 роки з дня виходу першого номера.

Повідомляє сайт ТАТАРБУНАРИ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Одеської обласної ради.

Голова обласної ради Анатолій Урбанський передав вітання колективу редакції: «Районну газету «Татарбунарський вісник» поправу можна назвати літописом Татарбунарського краю. На її шпальтах – весь спектр важливих подій району, історії людей різних професій та поколінь. З першого номера і до сьогодні видання залишається для читачів цікавим та чесним співрозмовником, мудрим порадником. Вам довіряють, до ваших думок прислухаються. Упевнений, ви й надалі знаходитимете нові шляхи взаємодії із суспільством та органами влади. Й надалі залишайтеся самостійними у думках, точними в фактах та принциповими. Бажаю ветеранам та усім, хто створює газету сьогодні, удачі, здоров’я, благополуччя, миру вам і вашим близьким!»

Довідково: За свою історію газета кілька разів змінювала назву і склад засновників. Так, спочатку вона називалася «Ленінське знамя», після цього майже 40 років – «Колхозне слово», і в 2002 році рішенням Татарбунарської районної ради перейменована на «Татарбунарський вісник».

У штаті редакції працювали журналісти, багато з яких очолювали районну газету в різні роки, багато з них продовжили свою журналістську кар’єру в обласних засобах масової інформації. Серед них – Віктор Козюра (працював директором облрадіо та головою Одеської державної телерадіокомпанії),  Ганна Бузіян (працювала заступником генерального директора Одеської державної телерадіокомпанії), Василь Галка (вже тридцять років працює директором Татарбунарської друкарні), Зоя Казанжи (працювала редактором Одеської обласної газети «Слово), Світлана Окорокова (редактор газети з 2001 по 2015 роки) та багато інших. Сьогодні обов’язки редактора газети виконує Марина Ульянкіна.

«Тираж «Татарбунарського вісника» на кінець першого півріччя 2017 року налічував 4367 примірників. Це найвищий показник серед районних газет нашого регіону. Видання включає огляд новин тижня, коментарі й консультації спеціалістів різних галузей, матеріали суспільної проблематики, теми культури й духовності, програму телепередач, сторінку оголошень та привітань. Постійно збільшується кількість рубрик, різножанрових публікацій. Серед основних рубрик –  «Актуально», «Ми – українці!», «Події та факти», «Люди нашого краю», «Справи міські», «Час творити добро», «Духовне відродження». На рахунку редакції видання книги М. Плотного «Татарбунари і татарбунарці», збірки «Свято-Успенському храму – 130 років», брошури Б. Байлука «Мир моего творчества». Газета неодноразово нагороджувалася грамотами, дипломами та цінними призами за результатами обласних та всеукраїнських конкурсів. За останнє десятиліття колектив редакції нагороджений Дипломом за участь у Міжнародній виставці засобів масової інформації «Інтерпресс», Дипломами третього ступеня Всеукраїнського конкурсу «Українська мова – мова єднання», Дипломом першого ступеня за перемогу в обласних конкурсах на краще висвітлення питань щодо формування в суспільстві здорового способу життя, утвердження духовності, високих моральних принципів, а також діяльності органів місцевого самоврядування», – розповіла виконуючий обов’язки редактора Марина Ульянкіна.

Джерело: ТАТАРБУНАРИ СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                                                          

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)