П’ять років позбавлення волі можуть отримати викрадачі велосипедів

Жертвами правопорушників стали не лише жителі Лиманського району області, але й Суворовського району м. Одеси.

Так, на початку липня п.р. надійшла заява мешканця с. Крижанівка, який повідомив про те, що з його підсобного приміщення зникли чотири велосипеда. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, повідомляє ODESSA-MAMA.

Вже через два тижні оперативники вийшли на слід підозрюваних. Ними опинилися двоє односельчан потерпілого віком 26 та 20 років. Завдяки професіоналізму та оперативності працівників поліції зловмисники, які саме шукали покупців для викрадених велосипедів, були затримані, а велосипеди повернені власнику.

В ході проведення слідчо-розшукових дій працівники карного розшуку Комінтернівського відділу поліції встановили, що за два останніх місяці в підрозділи поліції Лиманського  району області та Суворовського району Одеси надійшло близько 70 заяв і повідомлень громадян про крадіжки велосипедів, 14 з них скоєні у Лиманському районі. Зараз працівниками поліції встановлюється причетність затриманих до вказаних крадіжок велосипедів.

Нині правопорушникам загрожує кримінальна відповідальність у вигляді арешту, обмеження чи позбавлення волі на строк до п’яти років.