На Одещині згоріло 17,5 тонн сіна

26 липня о 00:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що  в с. Владичень, на околиці селища сталась пожежа в корпусі з сіном сільськогосподарського виробничого кооперативу, повідомляє БОЛГРАД СЬОГОДНІ.

До місця події було негайно спрямовано пожежно-рятувальне відділення 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Подолав відстань у 20 км. рятувальники о 00:36 прибули до місця події та спільно з пожежною сторожовою охороною с. Владичень приступили до ліквідації загоряння. Гасіння пожежі ускладнювалось високою щільністю закладення сіна, високою температурою горіння та задимленням. Підвезення види здійснювалось двома одиницями пристосованої техніки. Пожежа о 00:54 була локалізована та о 01:24 повністю ліквідована.

Внаслідок пожежі вогнем знищено дах та сіно вагою 17,5 тонн на загальній площі 720 м. кв. Врятовані від вогню поруч розташовані корпуси для худоби.

До ліквідації пожежі від оперативно-рятувальної служби залучалась 1 одиниця основної пожежної техніки та 4 чоловіка особового складу.