Маленькі пацієнти Татарбунарської лікарні отримали подарунки

Стало вже доброю практикою для міської ради і, безпосередньо, міського голови, проведення спілкування з дітьми, які перебувають на момент відзначення Міжнародного Дня захисту дітей в центральній районній лікарні. Медичний персонал педіатричного та інфекційного відділень, як правило, чекаючи в цей день гостей, дещо відступає від строгих приписів внутрішнього лікарняного режиму і привітно відкриває двері представникам влади.

І цього разу на вході в лікарняні приміщення Татарбунарського міського голову Андрія Глущенка та секретаря міської ради Оксану Жаран радо вітали завідуючі відділеннями Вікторія Жосан, Ольга Гуцулюк, а також медичні сестри та санітари.

Керівник міста вручив кожному маленькому пацієнту солодкий подарунок і побажав всім дітям якнайскорішого одужання, подальшого міцного здоров`я, бадьорості і великої сили духу. Підтримавши теплим словом і матерів, які перебували біля своїх дітей, міський голова подякував їм за витримку, материнську любов і також висловив їм щирі побажання щасливої змоги виховувати дітей у доброму здоров`ї і надійному родинному затишку.