Керівник району вивчає проблеми громад на місцях

16 серпня голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш провів першу робочу поїздку у сільські громади Троїцької, Маловасилівської та Покровської сільських рад вивчаючи перспективи об’єднання спроможної територіальної громади з центром у селі Троїцьке.

Про це повідомляє сайт ЛЮБАШІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Поспілкувавшись з активом та депутатським корпусом сільських рад говорили про переваги об’єднання, передусім це можливість розпоряджатися власним ресурсом сформувавши достатній бюджет та на місці визначати пріоритети для розвитку села чи селища, забезпечувати належний рівень послуг у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту тощо.

На чіткій позиції стоїть громада Троїцької сільської ради яка ініціюватиме створення Троїцької об’єднаної територіальної громади з центром в с. Троїцьке, до якої запросить Маловасилівську, Покровську та Новокарбівську сільські ради.

Але сьогодні ще немає однозначної згоди всіх суміжних громад на об’єднання, попереду процес обговорення.

В ході дискусій дійшли згоди щодо необхідності провести спільну зустріч депутатів та активу Троїцької, Маловасилівської та Покровської сільських рад на яких з попередніми розрахунками обговорити більш предметно переваги і ризики об’єднання, а також вивчати досвід вже створених ОТГ в Одеській області.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)